Medarbejder

wapro-torgny-larsson-managingdirector
Torgny Larsson
ADM. DIREKTØR
+46 (0)702 22 93 25 torgny.larsson@wapro.se
wapro-monica-magnusson-financialmanager
Monica Magnusson
ØKONOMICHEF
+46 (0)702 70 10 56 monica.magnusson@wapro.se
Peter Olsson
SALGSCHEF NORDEN
+46 (0)708 54 38 24 peter.olsson@wapro.se
wapro-pernille-wurtz-technicalsupport
Pernille Würtz
TECHNICAL SUPPORT
+ 46 (0)735 114 171 pernille.wurtz@wapro.se
wapro-kerry-olsson-salesmanager
Kerry Olsson
SÄLJCHEF INTERNATIONAL
+46 (0)705 50 31 11 kerry.olsson@wapro.se
carina-appelqvist-marketing-wapro
Carina Appelqvist
MARKETING
+46 (0) 70 95 95 076 carina.appelqvist@wapro.se
wapro-pontus-magnusson-innovationmanager
Pontus Magnusson
INNOVATIONSCHEF
+46 (0)705 56 81 32 pontus.magnusson@wapro.se
Albin Engqvist Design Engineer Wapro
Albin Engqvist
KONSTRUKTØR
+46 (0)702 70 00 34 albin.engqvist@wapro.se
wapro-sandra-edwardsson-support
Sandra Edvardsson
KVALITETS- OG SALGSKOORDINATOR
+ 46 (0)760 09 21 02 sandra.edvardsson@wapro.se

Få filen til .

Indtast venligst din email for at modtage en download link til .dwg.
Angiv din e-mail og sted for at se tegningen til .pdf.
Din fil er klar til download

Behandler din anmodning

Behandler din anmodning

Vent venligst mens vi forbereder din download.
Vent, mens vi forbereder din fil i en ny fane

Downloaden er startet

.pdf er tilgængelig

Din download af .dwg er startet.
Din tegning til er åbnet i en ny fane.
Ok